Ale kwas !

20191025_153703_0000

Jesienna aura na dobre opanowała Kraków, myślisz sobie ale kwas? A może jaki kwas? Październik to idealny czas na rozpoczęcie kuracji peelingami chemicznymi czyli popularnymi kwasami. W zależności od problemu skórnego możesz wybrać delikatny, odświeżający peeling złuszczający lub mocną kurację, mającą na celu poprawę kondycji skóry problematycznej czy trądzikowej. Azelainowy, migdałowy, glikolowy a może mlekowy ? Zastanawiasz się jaki preparat będzie idealny dla Ciebie? Zawsze możesz przyjść do nas na konsultacje, wtedy wykonamy dokładną analizę Twojej skóry i dobierzemy odpowiednie produkty, dzięki którym razem osiągniemy najlepszy efekt.

Dzisiaj pod lupę bierzemy lubiany i niezawodny kwas migdałowy – Mandelac firmy Mediderma czyli medycznej lini Sesderma.

Niejednolita pigmentacja, widoczne oznaki starzenia się skóry, czy też przebarwienia rożnego pochodzenia to wskazania do zastosowania tego produkty.

Kwas migdałowy, który stosujemy w naszym gabinecie posiada cząsteczki o dużym rozmiarze. Dzięki temu penetracja przez zewnętrzną warstwę skóry jest wolniejsza i nie powoduje uciążliwego szczypania, czy mocnych podrażnień. Świetnie sprawdzi się w pielęgnacji skóry wrażliwej lub jako początek przygody z peelingami chemicznymi!

Po zabiegu skóra jest nawilżona, wyraźnie napięta i wygładzona. Złuszczanie – tak typowe dla agresywnych peelingów kwasowych tutaj jest niezauważalne, przebiega niemal w fizjologiczny sposób, niewidoczny „gołym okiem”.

Mimo chłodniejszych dni nadal świeci słońce i zastanawiasz się czy aby napewno jest dobry czas na rozpoczęcie kuracji kwasem migdałowym?

Bez wahania odpowiadamy, że tak!

Zawsze po zabiegu Twoja skóra jest zabezpieczona kremem z filtrem UV, co gwarantuje jeszcze większe bezpieczeństwo.

Masz pytania związane z zabiegiem ? Zadzwoń do nas i umów się na konsultacje podczas, której dobierzemy najlepsze zabiegi właśnie dla Ciebie 😊