W naszym gabinecie używamy nowoczesnego lasera, który przeznaczony jest tylko i wyłącznie do trwałego usuwania owłosienia. Odczucia podczas wykonywania zabiegu są sprawą indywidualną. Część osób określa zabieg jako bezbolesny, część jako uczucie dyskomfortu. Jednak dzięki zastosowaniu końcówki Chill Tip pacjent odczuwa przyjemne uczucie chłodzenia po każdym impulsie oddanym przez laser. Przekonaj się na własnej skórze – w naszym gabinecie konsultacje są bezpłatne.

U większości osób cztery zabiegi powodują usunięcie niechcianych włosów. Zdarzają się jednak osoby, u których liczba zabiegów powinna być większa.

 

Laser używany do depilacji posiada wszystkie wymagane badania i certyfikaty. Jest to metoda używana od dawna w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej.

 

Z każdą osobą, przed wykonaniem zabiegu przeprowadzana jest indywidualna konsultacja z odpowiednio przeszkoloną i doświadczoną osobą. To specjalista decyduje ostatecznie o tym, czy dana osoba kwalifikuje się do zabiegu czy też nie. Osoba zakwalifikowana do zabiegu poddawana jest bezpłatnemu testowi lasera na skórze.

 

Najczęściej pojawiającym się skutkiem ubocznym jest lekkie zaczerwienienie skóry, które nie utrzymuje się długo. Inne skutki uboczne to drobne strupki i pęcherzyki, które również ustępują bardzo szybko.

 

Zabiegi są bezbolesne i bezpieczne, ponieważ zabieg Ultracontour jest metodą nieinwazyjną i nie naruszającą otaczających narządów, tkanek, naczyń krwionośnych i nerwów.

Urządzenie Ultracontour usuwa tkankę tłuszczową niszcząc błony komórek tłuszczowych za pomocą zogniskowanych ultradźwięków, a następnie usuwa produkty rozpadu w przebiegu procesów metabolicznych.

Efekty widoczne są po miesiącu od zakończenia zabiegów. Obwód ciała zmniejsza się średnio 4 cm po jednej serii zabiegów.

Należy wykonać serię 3 zabiegów, ale bazując na doświadczeniu zalecamy wykonanie 6 zabiegów i ewentualnie za pół roku powtórzyć serie.

Z każdą osobą przed wykonaniem zabiegu przeprowadzana jest indywidualna konsultacja z odpowiednio przeszkoloną i doświadczoną osobą. Specjalista decyduje ostatecznie o tym czy dana osoba kwalifikuje się do zabiegu.

Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa dla urządzeń medycznych ISO 9001 oraz CE. Wskazane jest w okresie wykonywania zabiegów szczególnie w 4 dniu po każdym z nich zastosowanie diety niskotłuszczowej oraz spożywanie dużej ilości płynów. Zaleca się ograniczenie spożycia alkoholu.