Gabinet kosmetologiczny jest tylko dla kobiet?

Gabinet kosmetologiczny jest tylko dla kobiet?

Nic bardziej mylnego. Chyba ten mit został już wielokrotnie obalony i przewertowany na wszystkie strony. Mężczyźni coraz śmielej decydują się na zabiegi kosmetologiczne oraz korzystają z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Młodszy wygląd, poprawa kondycji skóry, korekta rysów twarzy, laseroterapia czy zabiegi trychologiczne przyciągają mężczyzn do gabinetów równie mocno jak kobiety.

W Revision postanowiłyśmy wyjść naprzeciw męskim oczekiwaniom i dopasowałyśmy naszą ofertę tak aby każdy mężczyzna czuł się u nas komfortowo i pewnie. Wiemy, że męska skóra potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji.

Różnice hormonalne skóry męskiej i żeńskiej wpływają na zróżnicowanie pod względem grubości, czy też ilości wydzielanego sebum, rozłożenia podskórnej tkanki tłuszczowej, czy gęstości siatki włókien kolagenowych. W terapiach zabiegowych i planach pielęgnacyjnych uwzględniamy wszystkie te cechy aby pielęgnacja była w 100% satysfakcjonująca i bezpieczna.

Mężczyznom, którzy na co dzień borykają się z problemem łysienia proponujemy zabiegi trychologiczne. Co prawda nie jesteśmy w stanie spełnić marzeń o lwiej grzywie 😉 Jednak zabieg mezoterapii igłowej skóry głowy na bazie odpowiednio dobranego preparatu poprawi kondycję włosów i zahamuje proces łysienia.

Depilacja laserowa dedykowana dla panów to skuteczny zabieg polegający na usuwaniu niechcianego owłosienia. W Gabinecie Revision depilację wykonujemy jednym z najlepszych laserów  Light Sheer.  Laser wyposażony jest w chłodzącą głowicę, która dodatkowo poprawia komfort zabiegu.

Każdy zabieg w naszym gabinecie poprzedzony jest analizą kosmetologiczną. Wszystkie etapy zabiegu są dokładnie omawiane wcześniej, nawet w przypadku zabiegów pielęgnacyjnych, czy anti-aging .

Wiemy, że mężczyźni cenią sobie dyskrecję i nie zawsze chcą aby na skórze były widoczne „ślady” po zabiegu. Dlatego jeśli decydujemy się na zabieg mezoterapii igłowej, czy też mikroigłowej gdzie istnieje ryzyko zaczerwienienia skóry, które utrzymuje się bezpośrednio po zabiegu – zawsze o tym informujemy.

Nasi kosmetolodzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem, znający anatomię męskiej skóry dlatego każdy mężczyzna może liczyć u nas na fachowo dobraną terapię oraz pomoc w opracowaniu codziennego planu pielęgnacji domowej.