Jak się pozbyć cellulitu w salonie Revision część III

20191027_151918_0000

Jakie są trzy cechy zabiegu idealnego? Jeśli przychodzi Ci na myśl :

  • Bezpieczny
  • Skuteczny
  • Bezbolesny

 

To mamy coś właśnie dla Ciebie 🙂 Ultracontour – medyczna broń w walce z cellulitem i niedoskonałościami Twojej sylwetki.

 

Urządzenie Ultracontour łączy działanie ultradźwięków HIFU i UMF drenażu ultradźwiękowego. Sprawia to, że z łatwością, w całkowicie bezpieczny i bezbolesny sposób możemy pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej. Innowacyjna metoda zastosowana w zabiegu pozwala na nieinwazyjne, selektywne niszczenie komórek tłuszczowych za pomocą zogniskowanych ultradźwięków.  Dzięki temu możemy uzyskać efekt zmniejszenia obwodu partii ciała poddanej zabiegowi. Najczęściej zabiegi wykonywane są na brzuch, uda, pośladki czy ręce.

 

Zabieg zawsze podzielony jest na dwie części.

Pierwsza z nich to uszkadzanie błon komórek tłuszczowych za pomocą zogniskowanej wiązki wiązki ultradźwięków HIFU oraz uwolnienia tłuszczu do przestrzeni międzykomórkowej.

Druga cześć zabiegu to drenaż ultradźwiękowy UMD, przyspiesza on usunięcie uwolnionego tłuszczu, który zostaje eliminowany przez procesy metaboliczne zachodzące w organizmie.

 

Dzięki specjalnie opracowanej głowicy możemy uzyskać efekt redukcji cellulitu. Za pomocą płytko zogniskowanej wiązki ultradźwięków dochodzi do rozpuszczenia tkanki tłuszczowej zlokalizowanej tuż pod skórą. Wygładzane zostają obszary objęte tzw. skórką pomarańczową!

 

  • Jak przebiega zabieg?

 

Przed przystąpieniem do zabiegu wykonywany jest dokładny wywiad i kwalifikacja pacjenta. Kosmetolog dokonuje analizy składu ciała oraz określa obszary problematyczne, nad którymi należy popracować 🙂

 

Pierwsza z części zabiegu – uszkadzanie błon komórek tłuszczowych, wykonywana jest przez precyzyjne przykładanie głowicy do skóry. Pacjent w trakcie zabiegu nie odczuwa żadnych dolegliwości bólowych, może jedynie odczuwać lekkie mrowienie.

 

Kolejna część to drenaż ultradźwiękowy – wykonywany za pomocą specjalnych głowic pracujących sekwencyjnie.

 

Cały zabieg trwa około 1,5 godziny jest całkowicie bezbolesny, można śmiało stwierdzić że relaks to pożądany skutek uboczny 😉 Zabiegi wykonywane są w seriach. Minimalna ilość to 3, maksymalna 6, należy zachować odstępy 4-7 dniowe dla uzyskania najlepszych efektów. W trakcie serii zabiegów należy stosować dietę lekkostrawną oraz odpowiednie nawodnienie.

 

Wszystkie zalecenia po zabiegowe oraz wskazówki dietetyczne zostaną przekazane przez naszych kosmetologów. Wybierając nasze zabiegi, wybierasz kompleksowe doradztwo i najlepiej wykonane zabiegi od określenia do osiągnięcia wspólnie stawianego celu !