Jak się pozbyć cellulitu w salonie Revision część I

20191025_153431_0000

Nasze Klientki często zadają pytanie – Jak się pozbyć tego okropnego cellulitu?

W Revision mamy kilka skutecznych metod!

Pierwszą wizytę w naszym gabinecie warto rozpocząć od konsultacji, pomiaru składu ciała, określenia skali problemu i wyboru odpowiedniego zabiegu. W ofercie posiadamy zabiegi modelujące sylwetkę takie jak : endermologia, karboksyterapia, Ultracontour, czy mezoterapia igłowa.

W naszym cyklu artykułów postaramy się przybliżyć każdy z nich. Zaczynamy od popularnego i lubianego zabiegu przez nasze Klientki – Endermologii.

Bezpieczny, bezbolesny i skuteczny  – tak w skrócie można określić ten zabieg.

Specjalny masaż podciśnieniowy wykonywany przy użyciu oryginalnego urządzenia Endermologia Cellu M6 pozwala na skuteczną redukcję cellulitu oraz modelowanie sylwetki. Dzieje się to dzięki oddziaływaniu na tkankę łączną skóry oraz uaktywnieniu metabolizmu tkanki tłuszczowej.

Liczne badania potwierdzają skuteczność zabiegu, zwłaszcza w :

  • oddziaływaniu na tkanki ( likwiduje zwłóknienia, cellulit),
  • zwiększeniu przepływu krwi i limfy, dzięki czemu zmniejszeniu zatrzymanie wody, a co za tym idzie powstawaniu obrzęków,
  • stymulacji włókien kolagenowych, co poprawia wygląd i elastyczność skóry.

Jak przebiega zabieg?

Przed zabiegiem wykonywane są pomiary sylwetki, badanie składu ciała oraz określenie problemu, który wspólnie rozwiążemy 🙂 Nasi kosmetolodzy dbają o jak najszybsze osiągniecie efektów ale też bezpieczeństwo każdego z pacjentów. Dlatego przed pierwszym zabiegiem wykluczamy wszelkie przeciwwskazania.

Aby osiągnąć redukcję cellulitu należy wykonać serię składającą się z 5 – 15 zabiegów, wykonywanych systematycznie, 1-3 razy w tygodniu. Dobieramy odpowiednie programy, schemat zabiegów oraz kostium zabiegowy, który jest niezbędny do prawidłowego przebiegu całej terapii.

Serię rozpoczynamy drenażem limfatycznym, dzięki któremu oczyszczamy organizm, przyspieszamy metabolizm komórkowy oraz przygotowujemy skórę na kolejne zabiegi. Pojedynczy zabieg trwa około 35-45 minut, w trakcie którego pacjent nie odczuwa żadnych dolegliwości. Dzieje się tak dzięki dostosowaniu mocy urządzenia do indywidualnych odczuć każdego z naszych Klientów. Po wykonanej serii zalecane są tzw. zabiegi przypominające, podtrzymujące osiągnięte efekty, wykonywane średnio raz w miesiącu.

Często spotykamy się z pytaniem kiedy rozpocząć takie zabiegi?

Odpowiedź jest prosta!

Zawsze gdy jesteś odpowiednio zmotywowana i nastawiona na osiągniecie zamierzonych efektów! Aby zabiegi były w pełni skuteczne najlepiej by były wspomagane odpowiednią dietą. W trakcie serii zabiegów należy zadbać o prawidłowe nawodnienie organizmu, regularne spożywanie posiłków oraz aktywność fizyczną.