estGen - inżynieria tkankowa

Oczyszczanie wodorowe

Peelingi chemiczne

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia igłowa

Elektrokoagulacja

Mikrodermabrazja diamentowa

Peeling kawitacyjny

estGen – inżynieria tkankowa

Preparaty estGen zalecane są do kompleksowej odbudowy oraz regeneracji tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA, a także regulacji odpowiedzi immunologicznej. Są w 100% naturalne, jednocześnie działają silniej niż produkty syntetyczne.  W składzie preparatów estGen znajdują się izolowane proteiny, takie jak: czynniki wzrostu, białka immunomodulacyjne, substancje bakteriostatyczne, jak również enzymy, poliamidy, pochodne kwasów nukleinowych i aminokwasów oraz unikalny zestaw witamin i związków mineralnych. 

Czas zabiegu

od 60 min

Znieczulenie

brak

Odstępy między zabiegami

w zależności od problemu

Obszar

twarz, ciało

Zalety terapii estGen

Inteligentne działanie
Inteligentne działanie

Terapia estGen "dostosowuje się" do wieku, rodzaju oraz kondycji skóry i rozwiązuje problemy skórne.

Najlepsze rezultaty przy uszkodzeniu skóry
Najlepsze rezultaty przy uszkodzeniu skóry

Twórcy preparatów zgodnie twierdzą iż najlepsze efekty poprawy skóry osiągamy gdy jest ona uszkodzona ( np. stan przy mezoterapii czy trądziku). Uszkodzenia wywołują stan zapalny, jednocześnie indukując przebudowę i regenerację tkanek.

Pełna kontrola
Pełna kontrola

Dzięki wykorzystaniu preparatów estGen w naszych zabiegach stan zapalny mamy „pod kontrolą”. Tym samym kontrolujemy tempo i siłę odbudowy.

Efekty
Efekty

Odbudowa, lifting, podniesienie owalu twarzy i zagęszczenie skóry, działanie przeciwzapalne i odkażające oraz kontrolowana przebudowa skóry - to efekty po zastosowaniu terapii estGen.

Jeśli nie występują przeciwwskazania do zabiegu nie wymaga on specjalnego przygotowania. 

 • aktywne infekcje (wirusowe, bakteryjne, grzybiczne – również na dłoniach),
 • osłabienie organizmu,
 • choroby tarczycy (nadczynność , niedoczynność, Hashimoto),
 • tendencja do opryszczki (wymagana konsultacja z lekarzem i zastosowanie kuracji – Heviran),
 • leki przeciwwirusowe,
 • ciąża, laktacja,
 • stosowanie leków przeciw krzepliwości (np.Aspiryny),
 • alergia na składniki produktów,
 • cukrzyca,
 • choroby krwi (anemia, małopłytkowość),
 • nowotwory (wymagana konsultacja z lekarzem),
 • skłonność do bliznowacenia, keloidy,
 • terapia retnoidami / izotretynoiną / pochodnymi wit. A (min. 6 miesięcy po skończeniu leczenia),
 • leczenie sterydami (min. 4 tygodnie po skończonej kuracji w terapii miejscowej , 3-6 miesięcy po kuracji stosowanej wewnętrznie),
 • terapia antybiotykami (min. 4 tygodnie po skończonej kuracji w terapii miejscowej, 3-6 miesięcy po kuracji stosowanej wewnetrznie),
 • choroby autoimunologiczne (np. toczeń, stwardnienie rozsiane, reumatoidalne zapalenie stawów),
 • leczenie światłem,
 • zabiegi chirurgiczne,
 • kriochirurgia w ciągu ostatnich 6 miesięcy,
 • nałogowe opalanie,
 • picie alkoholu przed i po zabiegu.
 estGen – inżynieria tkankowa
 twarz+szyjatwarz+szyja+dekolt
estGen + mezoterapia mikroigłowa400 zł550 zł
estGen + sonoforeza300 zł450 zł
estGen jako dodatek do innego zabiegu100 zł200 zł

Umów się na wizytę

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe Polderma Hydrogen to nowa, rewolucyjna technologia wykorzystująca aktywny wodór, który jako najmniejszy i najlżejszy pierwiastek posiada zdolność wnikania w głąb struktur skóry i neutralizowania wolnych rodników. Zabieg dedykowany jest dla osób w każdym wieku, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Przeznaczony do każdej skóry – trądzikowej, naczyniowej, wrażliwej i atopowej. Szczególnie zalecany osobom chcącym zwalczać skutki starzenia, a także mieszkającym w dużych miastach, gdzie powietrze jest bardzo zanieczyszczone i negatywnie wpływa na stan skóry. Efektem zabiegu jest oczyszczona, gładka, odświeżona i nawilżona skóra. Jej napięcie ulega znacznej poprawie, uaktywniają się procesy regeneracyjne. Efekty są widoczne od razu po zabiegu. Zabieg oczyszczania wodorowego można wzbogacić o: peeling kawitacyjny, infuzję tlenową, ultradźwięki oraz fale radiowe z mikroprądami.

Polega na złuszczeniu warstwy rogowej naskórka za pomocą szpatułki wytwarzającej fale ultradźwiękową, która w obecności płynu (wody, toniku bezalkoholowego) rozprowadzonego na powierzchni skóry tworzy mikroskopijne pęcherzyki, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych pękają rozbijając martwe komórki warstwy rogowej naskórka. Peeling kawitacyjny wzbogacony jest o mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie, dotlenienie oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry.

Polega na wprowadzaniu substancji czynnych w głąb skóry. Powoduje to lepsze odżywienie skóry oraz zabezpieczenie jej przed nadmiernych powstawaniem wolnych rodników. Idealny dla cer niedotlenionych, trądzikowych oraz poddanych wcześniejszym inwazyjnym zabiegom kosmetologii i medycyny estetycznej.

Wspomagają transport substancji aktywnych w głąb skóry odbywający się za pomocą mieszków włosowych i gruczołów potowych przekraczając bariery takie jak płaszcz hydrolipidowy oraz błony komórkowe. Podczas zabiegu wytwarzane jest ciepło powodujące wzrost przepuszczalności błon komórkowych, aktywację metabolizmu komórkowego oraz zwiększone oddychanie komórkowe. Ultradźwiękowe drgania działają biostymulująco na głębsze warstwy skóry poprawiając mikrocyrkulację i przepływ limfy, zwiększa pH zakwaszonych tkanek. Fibroblasty zostają pobudzone do syntezy kolagenu i elastyny.

Wywołuje zjawisko diatermii w skórze. Wytworzone ciepło powoduje zagęszczenie i skrócenie włókien kolagenowych, które z wiekiem ulegają rozciągnięciu a ich struktura staje się nieuporządkowana. Podgrzanie tkanek działa napinająco i stymulująco na fibroblasty, które tworzą nowy kolagen i elastynę. Po zabiegu skóra jest jędrniejsza a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Czas zabiegu

od 60 min

Znieczulenie

brak

Odstępy między zabiegami

28 dni

Obszar

twarz, ciało

Zalety oczyszczania wodorowego

Przeciwdziałanie starzeniu skóry
Przeciwdziałanie starzeniu skóry

Aktywny wodór neutralizuje najbardziej szkodliwe wolne rodniki tlenowe, które są jedną z przyczyn starzenia się skóry i oczyszcza skórę na poziomie komórkowym.

Zmniejszenie problemów skórnych -  trądzik, zaskórniki czy zwiększona produkcja sebum
Zmniejszenie problemów skórnych -  trądzik, zaskórniki czy zwiększona produkcja sebum

Skóra zostaje dogłębnie oczyszczona dzięki zastosowaniu specjalnych jednorazowych końcówek na głowicy urządzenia. Skóra jest zregenerowana i odświeżona po narażeniu na zanieczyszczenia znajdujące się w miejskim powietrzu.

Redukcja zmarszczek
Redukcja zmarszczek

Dzięki zastosowaniu ultradźwięków oraz fali bipolarnej fibroblasty zostają pobudzone do biosyntezy kolagenu i elastyny. Włókna kolagenowe, które z wiekiem stają się bardziej rozciągnięte ulegają obkurczeniu czego efektem jest zwiększenie elastyczności i jędrności skóry, opuchnięcia i cienie pod oczami zostają zlikwidowane.

Jeśli nie występują przeciwwskazania do zabiegu nie wymaga on specjalnego przygotowania. 

 • choroby skórne takie jak opryszczka, naruszona ciągłość skóry,
 • choroby wewnętrzne (cukrzyca, nowotwór, zaburzenia neurologiczne, alergia, aktywna infekcja), 
 • ciąża i karmienie piersią, 
 • obecność urządzeń typu aparat słuchowy, rozrusznik serca, 
 • nadwrażliwość na prąd elektryczny.
Oczyszczanie wodorowe
 twarztwarz+szyjatwarz+szyja+dekolt plecy
Oczyszczanie wodorowe z infuzją tlenową200 zł 250 zł 300 zł300 zł
Oczyszczanie wodorowe z sonoforezą200 zł250 zł300 zł300 zł
Oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa z bioliftingiem300 zł350 zł400 zł 
Oczyszczanie wodorowe z kwasami owocowymi + infuzja tlenowa250 zł300 zł350 zł 
Oczyszczanie wodorowe z preparatem dotleniającym + sonoforeza250 zł300 zł350 zł 

Umów się na wizytę

Peelingi chemiczne

Współczesna kosmetologia oferuje coraz bardziej komfortowe i innowacyjne zabiegi. Jednymi z zabiegów które cieszą się popularnością ze względu na swoją skuteczność są peelingi chemiczne, które regenerują naskórek, rozjaśniają przebarwienia, usuwają nadmierne rogowacenie i regulują wydzielanie łoju. Ponadto spłycają zmarszczki, zwiększają nawilżenie skóry oraz poprawiają jej fakturę.  To właśnie Mediderma, jako jedna z pierwszych firm, wprowadziła na rynek dermokosmetyki z kwasami owocowymi oraz przełomowymi dla kosmetologii liposomami, które pozwalają składnikom aktywnym docierać do najgłębszych warstw skóry.

Czas zabiegu

od 45 min

Znieczulenie

brak

Odstępy między zabiegami

od 14 do 28 dni

Obszar

twarz, ciało

Rodzaje peelingu chemicznego

DNA Recovery Peel
DNA Recovery Peel

Pierwszy nanotechnologiczny peeling naprawiający uszkodzenia DNA. Działanie kwasu ferulowego wzbogacone o enzymy reperujące DNA oraz cynk i aminokwasy stabilizujące strukturę łańcucha DNA. Czynniki wzrostu wraz z retinaldehydem i retinolem przyspieszają naprawę naskórka i modelują nadaktywność zaburzonych melanocytów.

Kwas ferulowy (Ferulac Peel)
Kwas ferulowy (Ferulac Peel)

Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym neutralizuje wolne rodniki oraz wzmacnia działanie witamin C i E. Chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB minimalizując uszkodzenia, które powoduje w DNA komórkowym. Kontroluje aktywność tyrozynazy, rozjaśniając przebarwienia i zapobiegając ich powstawaniu. Działa stymulująco na apoptozę komórek nowotworowych.

Kwas migdałowy (Mandelac)
Kwas migdałowy (Mandelac)

Zalecany głównie dla skór nietolerujących innych alfa-hydroksykwasów (AHA). Jest on powszechnie stosowany w przypadku fotostarzenia, nieregularnej pigmentacji, trądziku zapalnego nietorbielowatego oraz w celu przygotowania skóry do zabiegów laserem frakcyjnym. Odpowiedni dla skóry wrażliwej, gdyż posiada cząsteczki o dużym rozmiarze, co zapewnia wolniejszą penetrację przez warstwę rogową i nie powoduje szczypania ani podrażnień.

Kwas traneksamowy (TRX)
Kwas traneksamowy (TRX)

Ma właściwości depigmentujące, ogranicza podział i proliferację melanocytów. Zapobiega pojawianiu się możliwych hiperpigmentacji pozapalnych. Przyspiesza przywracanie funkcji barierowej skóry.

Melaspeel R
Melaspeel R

Formuła peelingu oparta na formule roztworu Jessnera. Posiada w swoim składzie mieszaninę hydroksykwasów (mlekowy, cytrynowy i salicylowy) oraz alfa-arbutynę, kwas kojowy i 4N-butylrezorcynol, które razem działają na hiperpigmentację skóry i nierównomierny koloryt.

Kwas pirogronowy (Pyruvic Peel)
Kwas pirogronowy (Pyruvic Peel)

Działa na poziomie naskórka i skóry właściwej. Rozluźnia połączenia między komórkami naskórka i przeciwdziała zgrubieniom warstwy rogowej. Złuszczanie przebiega bez efektu wysuszenia.

Kwas salicylowy (Salipeel DS)
Kwas salicylowy (Salipeel DS)

Posiada właściwości keratolityczne, komedolityczne oraz przeciwzapalne, przeciwświądowe, antybakteryjne, ściągające, przeciwstarzeniowe oraz fotoochronne. Jest to bezpieczny peeling bez ryzyka wystąpień poparzeń. 

Kwas azelainowy (Azelac)
Kwas azelainowy (Azelac)

Ujednolica koloryt skóry, kontroluje zmiany skórne związane z procesem trądzikowym (reguluje namnażanie bakterii, nadmierne wydzielane sebum oraz tworzenie reaktywnych form tlenu), z trądzikiem różowatym (redukuje zaczerwienienie, krosty i grudki) oraz hiperkeratozy. Ma właściwości normalizujące proces keratynizacji i reguluje pigmentację skóry.

3-retinol system (Yellow Peel)
3-retinol system (Yellow Peel)

Kombinacja trzech rodzajów retinoidów, wykorzystująca nanotechnologię. Skóra po zastosowaniu preparatu nie złuszcza się gwałtownie, nie jest podrażniona. Eksfoliacja następuje w trzech etapach: po trzech, siedmiu i dziesięciu dniach. Peeling działa głębiej, uwalnia się wolniej i jest mniej drażniący.

Jeśli nie występują przeciwwskazania do zabiegu nie wymaga on specjalnego przygotowania. 

 • ciąża i laktacja, 
 • nowotwory, 
 • świeża opalenizna, 
 • infekcje wirusowe (np. opryszczka), bakteryjne, grzybicze, 
 • skłonność do powstawania bliznowców, 
 • choroby autoimmunologiczne, 
 • doustna terapia izotretynoiną (do 6 miesięcy po zakończeniu kuracji), 
 • stosowanie antybiotyków, leków przeciwzapalnych, światłouczulających, 
 • uprzednio wykonane zabiegi depilacji, elektrolizy, krioterapii, radioterapii.
Peelingi chemiczne Mediderma
DNA Recovery Peelantyoksydacja150 zł
Ferulac Peel Classicfotostarzenie150 zł
Ferulac Peel Plusprzebarwienia200 zł
Mandelac Tprzebarwienia150 zł
Melaspeel TRX przebarwienia200 zł
Melases TRX Booster Peeldodatek do innego kwasu, przebarwienia50 zł
Melaspeel R + 3-Retises 1% Nanopeel żelhiperpigmentacja250 zł
Pyruvic Peel LAtrądzik, skóra wrażliwa180 zł
Pyruvic Peel trądzik, blizny potrądzikowe180 zł
Mandelac Mtrądzik, łojotok150 zł
Salipeel DS.trądzik, hiperkeratoza200 zł
Azelac RUtrądzik, trądzik różowaty200 zł
3-Retises CT Yellow Peel twarzstarzenie się skóry250 zł
3-Retises CT Yellow Peel twarz+szyja+dekoltstarzenie się skóry350 zł
Ses Retinal Orange Peel twarzprzebarwienia, skóra wrażliwa180 zł
Ses Retinal Orange Peel twarz+szyja+dekoltprzebarwienia, skóra wrażliwa250 zł

Umów się na wizytę

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa – to metoda polegająca na kontrolowanym uszkadzaniu skóry poprzez jej nakłuwanie za pomocą urządzenia Dermapen wyposażonego w końcówkę z igłami, których wysuw można regulować w zależności od pożądanej głębokości nakłucia. Daje to możliwość wykonania zabiegu na skórze powiek oraz grubszej skórze reszty twarzy jak również blizn potrądzikowych czy rozstępów, gdzie nakłucia muszą być głębokie. Dochodzi do mikrokrwawienia, rozpoczyna się faza zapalna, w wyniku której zostają uwolnione czynniki wzrostu mające znaczącą funkcję w procesie regeneracji tkanek. Pobudzone zostają procesy tworzenia się kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego oraz składników macierzy międzykomórkowej. Również samo mechaniczne nakłucie skóry prowadzi do podrażnienia komórek i ich pobudzenia. 

Czas zabiegu

od 90 min

Znieczulenie

miejscowe

Odstępy między zabiegami

7 do 28 dni

Obszar

twarz, ciało

Zalety mezoterapii mikroigłowej

Redukcja zmarszczek mimicznych i statycznych
Redukcja zmarszczek mimicznych i statycznych

Czynniki wzrostu uwalnianie w skórze przyspieszają podziały, rozwój i różnicowanie się jej komórek oraz stymulują komórki macierzyste i fibroblasty. Pobudzają tworzenie się kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Działanie regenerujące tkanki
Działanie regenerujące tkanki

Po nakłuwaniu proces regeneracji i przebudowy skóry trwa przez kilka tygodni po zabiegu.

Naturalny proces naprawczy
Naturalny proces naprawczy

Uwolnione po nakłuwaniu czynniki wzrostu inicjują i przyspieszają remodeling skóry zgodnie z naturalnymi mechanizmami organizmu. Skóra ma wyrównany koloryt, blizny ulegają redukcji a rozstępy są mniej widoczne.

Szybka regeneracja po zabiegu
Szybka regeneracja po zabiegu

Krwawienie po nakłuwaniu ustaje bardzo szybko, a powstałe zaczerwienienie ustępuje w ciągu kilku godzin, ponieważ komórki naskórka zostają minimalnie uszkodzone.

 • na dwa dni przed zabiegiem nie zażywać aspiryny i leków enzymatycznych,
 • nie szczepić się przed zabiegiem mezoterapii
 • ciąża i laktacja, 
 • choroby nowotworowe, 
 • aktywny trądzik, brodawki, łuszczyca, 
 • skłonności do bliznowców, 
 • miejscowe procesy zapalne, 
 • miejscowa infekcja skóry (wirusowe lub bakteryjne) np. opryszczka, 
 • przyjmowanie preparatów przeciwzakrzepowych (przeciwwskazanie względne),
 • choroby metaboliczne (przeciwwskazanie względne)
Mezoterapia mikroigłowa
 twarzszyja+dekolt
Mezoterapia mikroigłowa z dedykowanym preparatem250 zł200 zł

Umów się na wizytę

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to minimalnie inwazyjna technika polegająca na podaniu substancji aktywnej bezpośrednio do skóry w obszarze na który ma ona zadziałać. Dzięki precyzyjnym wstrzyknięciom zwiększamy metabolizm komórek, stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, poprawiamy także mikrokrążenie w tkance podskórnej. Samo nakłucie powoduje dodatkową aktywację komórek skóry. Zabieg można wykonywać na obszarach twarzy, szyi, dekoltu, rąk oraz owłosionej skórze głowy czy też w miejscach lokalizacji zbyt dużej ilości tkanki tłuszczowej. Zabieg na twarzy jest wykonywany przy pomocy znieczulenia. Substancje aktywne dobiera się indywidualnie do potrzeb każdej osoby.

Czas zabiegu

od 60 min

Znieczulenie

miejscowe

Odstępy między zabiegami

7 - 40 dni

Obszar

twarz, ciało

Zalety mezoterapii igłowej

Redukcja zmarszczek i blizn
Redukcja zmarszczek i blizn

Czynniki wzrostu uwalnianie w skórze przyspieszają podziały, rozwój i różnicowanie się jej komórek oraz stymulują komórki macierzyste i fibroblasty. Pobudzają tworzenie się kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego

Działanie w miejscu podania preparatu
Działanie w miejscu podania preparatu

Różne techniki iniekcyjne umożliwiają kontrolę szybkości podania preparatu oraz czasu kiedy będzie on pozostawał w tkance. Długotrwałe rezultaty w pożądanym miejscu.

Naturalny proces naprawczy
Naturalny proces naprawczy

 Uwolnione po nakłuwaniu czynniki wzrostu inicjują i przyspieszają remodeling skóry zgodnie z naturalnymi mechanizmami organizmu. Skóra ma wyrównany koloryt, blizny ulegają redukcji a rozstępy są mniej widoczne.

Wielokierunkowe działanie
Wielokierunkowe działanie

Ze względu na możliwość użycia preparatów z różnymi substancjami aktywnymi można zadziałać zarówno na zwiększenie gęstości skóry, zmniejszenie wypadania włosów a także na cellulit. 

 • na dwa dni przed zabiegiem nie zażywać aspiryny i leków enzymatycznych,
 • nie szczepić się przed zabiegiem mezoterapii.
 • zabiegi chirurgiczne (w ostatnich 6 miesiącach), 
 • ciąża, 
 • nowotwory, 
 • zaburzenia krzepnięcia krwi, 
 • zażywanie antykoagulantów, 
 • zażywanie kortykosteroidów (doustnie), 
 • egzema / łuszczyca, choroby autoimmunologiczne, 
 • aktywna opryszczka, 
 • nieleczona cukrzyca, 
 • choroby zakaźne skóry, 
 • skłonność do bliznowców, skłonność do przebarwień, 
 • peelingi chemiczne,
 • wypełniacze, ostrzykiwania (w ostatnich 6 miesiącach).
Mezoterapia igłowa
 twarzszyja+dekolt
Mezoterapia igłowa z dedykowanym preparatem 300 zł250 zł

Umów się na wizytę

Elektrokoagulacja

Elektrokoagulacja to bezinwazyjna oraz bezpieczna metoda na pozbycie się niepożądanych zmian skórnych. Polega na uszkodzeniu tkanek wykorzystując zmienny prąd elektryczny o dużej częstotliwości oraz wytwarzanej przez niego wysokiej temperaturze.  Obszar zabiegowy poddaje się działaniu specjalnej igły do elektrokoagulacji. Wskutek styku elektrody ze zmianą skórną dochodzi do ścięcia (koagulacji) białka zlokalizowanego w tkance. Stosowana jest przy leczeniu włókniaków, brodawek, prosaków oraz do zamykania naczynek krwionośnych, punktów rubinowych i naczyniaków gwiaździstych. Elektrokoagulację można przeprowadzić równolegle z innymi zabiegami kosmetycznymi.

Czas zabiegu

od 15 min

Znieczulenie

brak

Odstępy między zabiegami

w zależności od potrzeby

Obszar

twarz, ciało

Zalety Elektrokoagulacjii

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Działanie tylko w obrębie problemu skórnego, bez możliwości uszkodzenia okalających tkanek.

Szybkość i skuteczność działania
Szybkość i skuteczność działania

Czas trwania zabiegu zależy od ilości zmian, już po pierwszym zabiegu 90 % zmian zostaje usuniętych trwale.

Szybka regeneracja
Szybka regeneracja

Cera po zabiegu nabiera zdrowego kolorytu i staje się gładka już po kilku dniach.

Wielozadaniowość
Wielozadaniowość

Pozwala na usunięcie włókniaków, brodawek oraz zamknięcie naczynek krwionośnych, punktów rubinowych i naczyniaków gwiaździstych.

Jeśli nie występują przeciwwskazania do zabiegu nie wymaga on specjalnego przygotowania. 

 • ciąża,
 • menstruacja,
 • elementy metalowe w organizmie,
 • nowotwory,
 • epilepsja,
 • choroby zakaźne,
 • trądzik pospolity lub różowaty,
 • zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze skóry,
 • tendencje do tworzenia się keloidów (blizn przerosłych),
 • choroby serca, rozrusznik serca,
 • wiek poniżej 16 lat.
Elektrokoagulacja
Zamykanie naczynek do pięciu zmian100 zł
Usuwanie włókniakówdo pięciu zmian100-200 zł

Umów się na wizytę

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa to najpopularniejsza metoda mechanicznego złuszczania naskórka. Zabieg polega na usunięciu warstw naskórka wyposażonego w głowice ścierające pokryte diamentem. Mikrodermabrazja oczyści skórę i pomoże uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi tj.: zniwelowanie drobnych zmarszczek, wspomaga odbudowę włókien kolagenowych prze co wpływa na napięcie skóry i przyspiesza jej regenerację. Dodatkowym atutem mikrodermabrazji diamentowej jest fakt, że skóra po tym zabiegu chłonie składniki aktywne z preparatów później stosowanych na skórę, dzięki czemu jest odżywiona i pełna witalności. Zabieg dedykowany jest osobom ze skórą tłustą, grubą, słabo ukrwioną, poszarzałą. Mikrodermabrazja jest idealnym zabiegiem dla osób borykających się ze zmarszczkami, bliznami potrądzikowymi czy przebarwieniami.

Czas zabiegu

od 60 min

Znieczulenie

brak

Odstępy między zabiegami

co 2 - 4 tygodnie

Obszar

twarz, szyja, dekolt

Zalety mikrodermabrazji diamentowej

Nieinwazyjny oraz wysoko skuteczny zabieg
Nieinwazyjny oraz wysoko skuteczny zabieg

Złuszczanie następuje stopniowo, jest bezbolesny. Zabieg wykonywany jest przez doświadczonego kosmetologa, dlatego nie ma niebezpieczeństwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczenia ani powstania blizn. Możliwość częstego powtarzania.

Nie wymaga rekonwalescencji
Nie wymaga rekonwalescencji

Już na drugi dzień po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków, bez ryzyka wystąpienia działań niepożądanych.

Możliwość łączenia z innymi zabiegami
Możliwość łączenia z innymi zabiegami

Zwiększenie absorpcji substancji zawartych w preparatach nakładanych w późniejszych procedurach zabiegowych. Jest to też alternatywa dla osób nietolerujących peelingu chemicznego.

Generalna regeneracja skóry
Generalna regeneracja skóry

Odnowa komórkowa, eliminacja nadmiernego rogowacenia, suchości i uszkodzeń posłonecznych, likwidacja drobnych zmarszczek, uszkodzeń, zanieczyszczeń, pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny

Jeśli nie występują przeciwwskazania do zabiegu nie wymaga on specjalnego przygotowania. 

 • choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze,
 • aktywna opryszczka,
 • ciąża i laktacja,
 • trądzik krostkowy i różowaty,
 • przeczosy i nadżerki,
 • skłonność do bliznowców,
 • skóra wrażliwa.
Mikrodermabrazja diamentowa
 twarztwarz+szyja+dekolt
Mikrodermabrazja120 zł200 zł

 

Umów się na wizytę

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na delikatnym i skutecznym oczyszczeniu skóry przy pomocy szpatułki wytwarzającej fale ultradźwiękową, która w kontakcie z płynem (wodą, tonikiem bezalkoholowym) rozprowadzonym na powierzchni skóry tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione gazem, które pod wpływem drgań gwałtownie się powiększają i pękają – rozbijając zarazem martwe komórki wierzchniej warstwy naskórka. Peeling kawitacyjny działa jak specyficzny masaż, który przyspiesza cyrkulację krwi, poprawiając tym samym mikrokrążenie, dotlenienie, jak również zwiększa penetrację składników aktywnych w głąb skóry. Zabieg można zastosować z powodzeniem dla wszystkich rodzajów cer zarówno latem jak i zimą. Po zabiegu skóra jest głęboko oczyszczona, wyraźne odświeżona oraz odżywiona.

Czas zabiegu

od 30 min

Znieczulenie

brak

Odstępy między zabiegami

w zależności od problemu

Obszar

twarz, ciało

Zalety peelingu kawitacyjnego

Wielokierunkowe oczyszczenie skóry
Wielokierunkowe oczyszczenie skóry

Usuwa martwy naskórek, płytkie zaskórniki, dodatkowo zwalcza bakterie, które są główną przyczyną powstawania wyprysków. Usuwa substancje toksyczne, pozostałości po kosmetykach

Odnowa komórkowa skóry
Odnowa komórkowa skóry

Rozjaśnia przebarwienia, stymuluje komórki do naturalnej odnowy. Ujędrnia skórę, poprawia cyrkulację krwi (poprzez mikromasaż stymulujący fibroblasty do odnowy włókien kolagenowych i elastycznych odpowiedzialnych za jędrność i spłycenie zmarszczek).

Bezinwazyjny zabieg bankietowy
Bezinwazyjny zabieg bankietowy

Pozostawia skórę odświeżoną, gładszą, przyspiesza przenikanie i aktywację kosmetyków w głąb skóry. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych.

Jeśli nie występują przeciwwskazania do zabiegu nie wymaga on specjalnego przygotowania. 

 • nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu,
 • ciąża,
 • niewydolność krążenia,
 • stany gorączkowe,
 • ciężki stan ogólny,
 • obecność w tkankach ciał obcych metalicznych (np. rozrusznik serca),
 • nerwica wegetatywna znacznego stopnia,
 • uporczywe migreny.
Peeling kawitacyjny
 twarztwarz+szyja+dekolt
Peeling kawitacyjny 80 zł120 zł

Umów się na wizytę

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close