Oczyszczanie wodorowe w Revision Kraków

karboksyterapia

Oczyszczanie wodorowe

Polderma Hydrogen to nowa, rewolucyjna technologia wykorzystująca aktywny wodór, który jako najmniejszy i najlżejszy pierwiastek posiada zdolność wnikania w głąb struktur skóry i neutralizowania wolnych rodników.
Zabieg dedykowany jest dla osób w każdym wieku, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Przeznaczony do każdej skóry – trądzikowej, naczyniowej, wrażliwej i atopowej. Szczególnie zalecany osobom chcącym zwalczać skutki starzenia, a także mieszkającym w dużych miastach, gdzie powietrze jest bardzo zanieczyszczone i negatywnie wpływa na stan skóry. Efektem zabiegu jest oczyszczona, gładka, odświeżona i nawilżona skóra. Jej napięcie ulega znacznej poprawie, uaktywniają się procesy regeneracyjne. Efekty są widoczne od razu po zabiegu. Zabieg oczyszczania wodorowego można wzbogacić o: peeling kawitacyjny, infuzję tlenową, ultradźwięki oraz fale radiowe z mikroprądami.

Peeling kawitacyjny:

Polega na złuszczeniu warstwy rogowej naskórka za pomocą szpatułki wytwarzającej fale ultradźwiękową, która w obecności płynu (wody, toniku bezalkoholowego) rozprowadzonego na powierzchni skóry tworzy mikroskopijne pęcherzyki, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych pękają rozbijając martwe komórki warstwy rogowej naskórka. Peeling kawitacyjny wzbogacony jest o mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie, dotlenienie oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry.

Infuzja tlenowa:

Polega na wprowadzaniu substancji czynnych w głąb skóry. Powoduje to lepsze odżywienie skóry oraz zabezpieczenie jej przed nadmiernych powstawaniem wolnych rodników. Idealny dla cer niedotlenionych, trądzikowych oraz poddanych wcześniejszym inwazyjnym zabiegom kosmetologii i medycyny estetycznej.

Ultradźwięki:

Wspomagają transport substancji aktywnych w głąb skóry odbywający się za pomocą mieszków włosowych i gruczołów potowych przekraczając bariery takie jak płaszcz hydrolipidowy oraz błony komórkowe. Podczas zabiegu wytwarzane jest ciepło powodujące wzrost przepuszczalności błon komórkowych, aktywację metabolizmu komórkowego oraz zwiększone oddychanie komórkowe. Ultradźwiękowe drgania działają biostymulująco na głębsze warstwy skóry poprawiając mikrocyrkulację i przepływ limfy, zwiększa pH zakwaszonych tkanek. Fibroblasty zostają pobudzone do syntezy kolagenu i elastyny.

Fala bipolarna z bio liftingiem:

Wywołuje zjawisko diatermii w skórze. Wytworzone ciepło powoduje zagęszczenie i skrócenie włókien kolagenowych, które z wiekiem ulegają rozciągnięciu a ich struktura staje się nieuporządkowana. Podgrzanie tkanek działa napinająco i stymulująco na fibroblasty, które tworzą nowy kolagen i elastynę. Po zabiegu skóra jest jędrniejsza a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Zastosowanie zabiegów oczyszczania wodorowego

R

przeciwdziałanie starzeniu skóry (neutralizacja wolnych rodników, ujędrnienie
i odmłodzenie skóry)

R

problemy skórne (tj. trądzik, zaskórniki, zwiększona produkcja sebum, cera naczyniowa)

R

dogłębne oczyszczenie

R

regeneracja skóry narażonej na zanieczyszczenia znajdujące się w miejskim powietrzu

R

redukcja zmarszczek w okolicach oczu, efektu opuchnięcia oraz likwidacja cieni pod oczami

R

odświeżenie skóry

Główne przeciwwskazania

  • choroby skórne takie jak opryszczka, naruszona ciągłość skóry
  • choroby wewnętrzne (cukrzyca, nowotwór, zaburzenia neurologiczne, alergia, aktywna infekcja)
  • ciąża i karmienie piersią
  • obecność urządzeń typu aparat słuchowy, rozrusznik serca
  • nadwrażliwość na prąd elektryczny

Postępowanie po zabiegu

  • unikać kąpieli w chlorowanej wodzie i sauny przez 48 godzin po zabiegu
  • pić 8-12 szklanek wody dziennie
  • na dzień stosować filtry przeciwsłoneczne co najmniej SPF 25
  • odpowiednio nawilżać skórę
karboksyterapia kraków

Kontakt

+48 12 422 57 57

gabinet@revision.com.pl

ul. Szlak 50/106, Kraków