Nadszedł czas na estGen w Revision Cosmetologie! ❤️

Wyniki badań naukowych dowodzą, że estGen to prawdziwa rewolucja na rynku kosmetycznym. Poddałyśmy to serii własnych testów. W związku z tym, że musimy wiedzieć co pomaga, a co szkodzi to każdy nowy zabieg ….testujemy na sobie 😁

Preparaty estGen od początku wzbudzały nasze zainteresowanie. Niewiele kosmetyków zawiera tak innowacyjną recepturę – działającą na poziomie komórkowym. Dodatkowo są w 100% naturalne, jednocześnie działając silniej niż produkty syntetyczne. Widząc, że zalecane są do kompleksowej odbudowy oraz regeneracji tkanek wiedziałyśmy, że musimy to dla Was przetestować!

W składzie preparatów estGen znajdują się izolowane proteiny tj.:

  • czynniki wzrostu
  • białka immunomodulacyjne 
  • substancje bakteriostatyczne, 
  • aminokwasy,
  • witaminy,
  • pochodne kwasów nukleinowych
  • związki mineralne

Ich działanie wspomaga wzrost komórek oraz tkanek dzięki symulacji tworzenia się DNA. 

Po przeanalizowaniu składu, działania i możliwości wykorzystania preparatów przyszedł czas na nasze testy oraz tworzenie RevisioNOWYCH zabiegow❤️ Po testach już wiemy, że tej jesieni estGen wykorzystamy w 3 typach zabiegów. 

Zabieg  Anty-aging – odbudowa, lifting, podniesienie owalu twarzy oraz zagęszczenie skóry. Wszystkie te efekty uzyskamy dzięki zastosowaniu preparatów estGen z mezoterapią mikroigłową. 

Zabieg dedykowany skórze trądzikowej – przeciwzapalny i odkażający. Wykorzystujemy innowacyjne działanie estGen w połączeniu z  sonoforezą (działanie ultradźwięków). 

Kontrolowana przebudowa skóry – połączenie peelingu chemicznego z preparatami estGen.

Cała terapia estGen polega na „inteligentnym działaniu”. Problem skórny zostaje rozwiązany przez „dostosowanie się” do jej wieku, rodzaju czy kondycji. 

Twórcy preparatów zgodnie twierdzą iż najlepsze efekty poprawy skóry osiągamy gdy jest ona uszkodzona ( np. stan przy mezoterapii czy trądziku). Uszkodzenia wywołują stan zapalny, jednocześnie indukując przebudowę i regenerację tkanek. Dzięki wykorzystaniu preparatów estGen w naszych zabiegach stan zapalny mamy „pod kontrolą”. Tym samym kontrolujemy tempo i siłę odbudowy. 

Wszystkie zabiegi poprzedzone są kwalifikacją zabiegową, wykluczeniem przeciwwskazań oraz doborem odpowiedniej pielęgnacji domowej.