O włos od sukcesu

20191025_153615_0000

Dopadła Cię jesienna chandra? Krótki dzień… zimno … deszcz i plucha! Myślisz tylko o tym aby schować się pod koc i przeczekać ten czas? Nic bardziej mylnego! To znak, że trzeba zrobić coś dla siebie!

Coś dla ducha – dobra, motywująca książka i dla ciała – na przykład depilacja laserowa, abyś była w pełni gotowa na przyszły sezon wakacyjny!

Razem z nami podejmij się jesiennego wyzwania „ o włos od sukcesu” i pozbądź się zbędnego owłosienia!

Zmora każdych wakacji, wyjść na basen i siłownie – niechciane owłosienie w okolicach bikini, pach czy nóg ! To najczęstsze problemy naszych klientek.

Zastanawiacie się kiedy jest najlepszy czas na rozpoczęcie zabiegów ? Właśnie teraz!

Depilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda usunięcia zbędnego owłosienia. Wystarczy kilka zabiegów aby w pełni cieszyć się gładkim ciałem.

W naszym gabinecie zabiegi wykonywane są bezkonkurencyjnym laserem Light Sheer, który posiada certyfikat bezpieczeństwa US FDA. Każdy zabieg wykonywany jest przez doświadczonego kosmetologa z kilkuletnim stażem, dlatego w Revision jesteś zawsze w dobrych rękach 🙂

Kilka faktów przed Twoim wyzwaniem!

W zależności od depilowanego obszaru potrzebujesz około 5-6 zabiegów. Ilość oraz odstępy pomiędzy zabiegami ustalane są z kosmetologiem.

Zawsze pierwszy zabieg poprzedzony jest dokładną konsultacją oraz próbą laserową aby wszystkie zabiegi były w pełni bezpieczne i skuteczne.

Przed zabiegiem skóra powinna być dokładnie ogolona – najlepiej około 12 godzin wcześniej aby uniknąć podrażnień powstałych na skutek golenia 🙂

Nie używaj depilatora i nie stosuj depilacji woskiem przynajmniej 4 tygodnie przed planowaną depilacją laserową.

W trakcie zabiegów nie można używać leków i środków uczulających na światło. Dlatego jeśli stosujesz jakąś terapie skonsultuj ją z naszym kosmetologiem.

Dla wielu osób najważniejsze i najczęściej zadawane pytanie – czy to boli?

Zabieg wykonywany jest nowoczesnym urządzeniem posiadającym chłodzącą końcówkę Chill Tip. Dzięki temu komfort zabiegu znacznie wzrasta a odczucia bólowe są skutecznie minimalizowane. Jeśli jednak nadal odczuwasz ból, który może pojawić się w przypadku mocnego, ciemnego owłosienia zawsze możesz skorzystać z bezpiecznego znieczulenia.

Nadal masz wątpliwości? Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultacje. Po niej na pewno podejmiesz nasze jesienne wyzwanie !

Wszystkie przeciwwskazania do zabiegu znajdziesz na stronie internetowej www.revision.com.pl