Oczyszczanie wodorowe – must have tych wakacji!

20191027_151610_0000

Zastanawiasz się gdzie w Krakowie wykonasz oczyszczanie wodorowe twarzy?
Oczywiście w Révision Cosmétologie! Wodorowa terapia dla skóry to idealne rozwiązanie na regenerację
w gorące dni. Oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem dedykowanym dla każdego rodzaju cery, dla osób
w każdym wieku.

Latem wiele naszych pacjentek zmaga się z przesuszoną skórą na twarzy i ciele, zgłaszając ten problem dziwią się że proponujemy im oczyszczanie wodorowe.
Jak to?! Oczyszczanie wodorowe twarzy zamiast zabiegu nawilżającego?!??

Właśnie tak!
Zabieg oczyszczania wodorowego świetnie sprawdzi się w przypadku odwodnionej czy przesuszonej promieniami słońca skóry. Odpowiednio dobrane procedury zabiegowe sprawią, że już po jednym zabiegu skóra będzie widocznie odżywiona, głęboko nawilżona i zrewitalizowana.

Działanie kojące i przyspieszające gojenie się ran oraz regulujące wydzielanie serum powoduje, iż oczyszczanie wodorowe możemy wykonać nawet u osób z cerą naczyniową i trądzikową.

Skóra po oczyszczaniu wodorowym jest widocznie napięta, a zarazem nawilżona i elastyczna.

Efekty widoczne są od razu po zabiegu!

W trakcie zabiegu komórki zrogowaciałego naskórka zostają usunięte, przez co skóra staje się oczyszczona, promienna i gładka.
Już po pierwszym zabiegu oczyszczania wodorowego nasi pacjenci zauważyli:
– odświeżenie i wyrównanie kolorytu skóry,
– dogłębne oczyszczenie,
– efekt głębokiego nawilżenia,
– widoczną poprawę kondycji- rewitalizację skóry,
– przywrócenie skórze blasku,
– spłycenie zmarszczek mimicznych,
– zmniejszenie obrzęków oraz „worków” pod oczami.
Długofalowym skutkiem oczyszczania wodorowego jest zahamowanie procesów starzenia się skóry. Dochodzi do niego na skutek neutralizacji wolnych rodników. Jest to szczególnie ważne dla osób żyjących w zgiełku wielkiego miasta gdzie spaliny i zanieczyszczone powietrze potęgują ich oddziaływanie.
Zabieg oczyszczania wodorowego wykonywany w naszym gabinecie to cały cykl złożony ze starannie dobranych metod i kosmetyków. Kilkuetapowe – dostosowane do każdego typu skóry oczyszczanie poprzedzone jest obszernym wywiadem. Wszystko to pozwala nam na stworzenie zabiegu idealnego, na który każdy pacjent zapragnie wracać 🙂
Teraz bez obawy o promieniowanie słoneczne czy wysoką temperaturę w Révision Cosmétologie możemy wykonać skuteczny zabieg nawilżający, widocznie redukujący zmarszczki oraz opuchliznę – jest to oczywiście oczyszczanie wodorowe 🙂