Oczyszczanie wodorowe – odpowiedź na problemy skóry

20191027_151654_0000

Zastanawiałaś się jakie są potrzeby Twojej skóry? Nawilżenie, wyrównanie kolorytu, poprawa jędrności i oczywiście pozbycie się zmarszczek … Od czego zacząć ? Z pełnym przekonaniem odpowiadamy – od dogłębnego oczyszczenia skóry.

Poznaj jeden zabieg zawierający aż 6 różnych procedur! Każdy etap to kolejny krok do uzyskania gładkiej, odżywionej, oczyszczonej, jednolitej skóry którą osiągamy już po pierwszej kuracji.

 

Etap pierwszy to OCZYSZCZANIE WODOROWE

Skóra poddawana jest działaniu pęcherzyków wodoru. Jako najmniejszy i najlżejszy pierwiastek, wodór swobodnie przenika wgłąb skóry. Jednocześnie zamienia szkodliwe wolne rodniki w cząsteczki wody.

 

Etap drugi to PEELING KAWITACYJNY

Dzięki działaniu ultradźwięków złuszczamy warstwę rogową naskórka. Tak przygotowana skóra gotowa jest na wchłanianie substancji i preparatów zabiegowych.

 

Etap trzeci to INFUZJA WODOROWA

Infuzja wodorowa wykonywana jest po dokładnym oczyszczeniu skóry, co gwarantuje skuteczne  wprowadzenie substancji aktywnych wgłąb niej. Skóra zostaje oczyszczona oraz zabezpieczona przed nadmiernym powstawaniem wolnych rodników.

 

Etap czwarty to SONOFOREZA czyli WTŁACZANIE SUBSTANCJI AKTYWNYCH ZA POMOCĄ ULTRADŹWIĘKÓW

Za pomocą głowicy ultradźwiękowej substancje czynne transportowane są wgłąb skóry. Wytwarzane wibracje ultradźwiękowe działają na głębsze warstwy skóry niczym biostymulujący mikro- masaż.

 

Etap piąty to FALA BIOPOLARNA Z BIO LIFTINGIEM – FALA RADIOWA

Pod wpływem fal radiowych zostaje wytworzone ciepło w skórze, które powoduje skrócenie włókien kolagenowych. Wraz z wiekiem włókna te ulegają rozciągnięciu a ich struktura staje się nieuporządkowana. Po zastosowaniu fali radiowej zmarszczki ulegają znacznemu spłaceniu, a skóra staje się bardziej jędrna. Bio lifting to bezoperacyjny lifting skóry wykonywany sondami emitującymi mikroprądy. Dzięki zabiegowi zostaje zwiększona kurczliwość włókien mięśniowych co skutkuje wygładzenie skóry i likwidacją zmarszczek.

 

Etap szósty to ZIMNY MASAŻ

Specjalna, zimna głowica koi skórę, obkurcza naczynia krwionośne. Po masażu skóra jest wyciszona- nie ma mowy o zaczerwienieniach 🙂

 

Nowoczesny sprzęt Polderma Hydrogen pozwala na wykonanie tej zaawansowanej wieloetapowej pielęgnacji. Po zabiegu skóra jest dogłębnie oczyszczona, odżywiona i dotleniona a Nasz zespół kosmetologów gwarantuje maksimum satysfakcji 🙂