Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe Polderma Hydrogen to nowa, rewolucyjna technologia wykorzystująca aktywny wodór, który jako najmniejszy i najlżejszy pierwiastek posiada zdolność wnikania w głąb struktur skóry i neutralizowania wolnych rodników. Zabieg dedykowany jest dla osób w każdym wieku, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Przeznaczony do każdej skóry – trądzikowej, naczyniowej, wrażliwej i atopowej. Szczególnie zalecany osobom chcącym zwalczać skutki starzenia, a także mieszkającym w dużych miastach, gdzie powietrze jest bardzo zanieczyszczone i negatywnie wpływa na stan skóry. Efektem zabiegu jest oczyszczona, gładka, odświeżona i nawilżona skóra. Jej napięcie ulega znacznej poprawie, uaktywniają się procesy regeneracyjne. Efekty są widoczne od razu po zabiegu. Zabieg oczyszczania wodorowego można wzbogacić o: peeling kawitacyjny, infuzję tlenową, ultradźwięki oraz fale radiowe z mikroprądami.

Polega na złuszczeniu warstwy rogowej naskórka za pomocą szpatułki wytwarzającej fale ultradźwiękową, która w obecności płynu (wody, toniku bezalkoholowego) rozprowadzonego na powierzchni skóry tworzy mikroskopijne pęcherzyki, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych pękają rozbijając martwe komórki warstwy rogowej naskórka. Peeling kawitacyjny wzbogacony jest o mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie, dotlenienie oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry.

Polega na wprowadzaniu substancji czynnych w głąb skóry. Powoduje to lepsze odżywienie skóry oraz zabezpieczenie jej przed nadmiernych powstawaniem wolnych rodników. Idealny dla cer niedotlenionych, trądzikowych oraz poddanych wcześniejszym inwazyjnym zabiegom kosmetologii i medycyny estetycznej.

Wspomagają transport substancji aktywnych w głąb skóry odbywający się za pomocą mieszków włosowych i gruczołów potowych przekraczając bariery takie jak płaszcz hydrolipidowy oraz błony komórkowe. Podczas zabiegu wytwarzane jest ciepło powodujące wzrost przepuszczalności błon komórkowych, aktywację metabolizmu komórkowego oraz zwiększone oddychanie komórkowe. Ultradźwiękowe drgania działają biostymulująco na głębsze warstwy skóry poprawiając mikrocyrkulację i przepływ limfy, zwiększa pH zakwaszonych tkanek. Fibroblasty zostają pobudzone do syntezy kolagenu i elastyny.

Wywołuje zjawisko diatermii w skórze. Wytworzone ciepło powoduje zagęszczenie i skrócenie włókien kolagenowych, które z wiekiem ulegają rozciągnięciu a ich struktura staje się nieuporządkowana. Podgrzanie tkanek działa napinająco i stymulująco na fibroblasty, które tworzą nowy kolagen i elastynę. Po zabiegu skóra jest jędrniejsza a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Czas zabiegu

od 60 min

Znieczulenie

brak

Odstępy między zabiegami

28 dni

Obszar

twarz, ciało

Zalety oczyszczania wodorowego

Przeciwdziałanie starzeniu skóry
Przeciwdziałanie starzeniu skóry

Aktywny wodór neutralizuje najbardziej szkodliwe wolne rodniki tlenowe, które są jedną z przyczyn starzenia się skóry i oczyszcza skórę na poziomie komórkowym.

Zmniejszenie problemów skórnych -  trądzik, zaskórniki czy zwiększona produkcja sebum
Zmniejszenie problemów skórnych -  trądzik, zaskórniki czy zwiększona produkcja sebum

Skóra zostaje dogłębnie oczyszczona dzięki zastosowaniu specjalnych jednorazowych końcówek na głowicy urządzenia. Skóra jest zregenerowana i odświeżona po narażeniu na zanieczyszczenia znajdujące się w miejskim powietrzu.

Redukcja zmarszczek
Redukcja zmarszczek

Dzięki zastosowaniu ultradźwięków oraz fali bipolarnej fibroblasty zostają pobudzone do biosyntezy kolagenu i elastyny. Włókna kolagenowe, które z wiekiem stają się bardziej rozciągnięte ulegają obkurczeniu czego efektem jest zwiększenie elastyczności i jędrności skóry, opuchnięcia i cienie pod oczami zostają zlikwidowane.

 • Atopowym zapaleniu skóry
 • Opadających powiekach
 • Skórze dojrzałej
 • Skórze palacza
 • Skórze suchej/odwodnionej
 • Trądziku
 • Utracie gęstości skóry
 • Zaskórnikach
 • Zmarszczkach

Jeśli nie występują przeciwwskazania do zabiegu nie wymaga on specjalnego przygotowania. 

 • choroby skórne takie jak opryszczka, naruszona ciągłość skóry,
 • choroby wewnętrzne (cukrzyca, nowotwór, zaburzenia neurologiczne, alergia, aktywna infekcja), 
 • ciąża i karmienie piersią, 
 • obecność urządzeń typu aparat słuchowy, rozrusznik serca, 
 • nadwrażliwość na prąd elektryczny.
Oczyszczanie wodorowe
 twarztwarz+szyjatwarz+szyja+dekolt plecy
Oczyszczanie wodorowe z infuzją tlenową250 zł 300 zł 350 zł300 zł
Oczyszczanie wodorowe z sonoforezą250 zł300 zł350 zł300 zł
Oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa z bioliftingiem300 zł350 zł400 zł 
Oczyszczanie wodorowe z kwasami owocowymi + infuzja tlenowa250 zł300 zł350 zł 
Oczyszczanie wodorowe z kwasami owocowymi + sonoforeza250 zł300 zł350 zł 

Umów się na wizytę