Endermologia w Revision Kraków

Endermologia w trosce o piękną i zdrową skórę

Blond beauty with perfect bodyEndermologia to zabieg medycyny estetycznej, który pozwala skutecznie wyszczuplić wybrane partie ciała, zredukować cellulit oraz wymodelować sylwetkę. Specjalny masaż podciśnieniowy oddziałuje na tkankę łączoną skóry oraz uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej, która jest szczególnie oporna na diety odchudzające i ćwiczenia wyszczuplające. Stymuluje dodatkowo skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych, co poprawia jej wygląd i elastyczność.

Endermologia to zabieg, który pozwala odchudzić ciało, odmłodzić oraz poprawić wygląd zewnętrzny skóry, a także zredukować dolegliwości bólowe. Zabiegi mogą być przeprowadzone na dowolne partie ciała, w tym także na twarz, co pozwala na jej odmłodzenie oraz poprawę konturu.

czytaj dalej

Endermologia urządzeniem Cellu M6 Keymodule

Endermologia wykonywana na urządzeniu Cellu M6 Keymodule jest bezpieczną, nieinwazyjną, naturalną i skuteczną metodą pielęgnowania ciała oraz poprawiania jego niedoskonałości. Dzięki praktycznemu zastosowaniu metody stymulacji komórkowej, zabieg cieszy się ogromną popularnością w Polsce i na całym świecie.

Oryginalne urządzenie Endermologia Cellu M6 pomaga redukować tkankę tłuszczową, cellulit oraz ujędrnić skórę. Inteligentny program oraz niezależny napęd obydwu rolek znajdujących się w nakładkach pozwala na tworzenie specyficznych rotacji, dzięki czemu można ustawić kierunki i prędkość działając odpowiednio na problem skórny. Praca rolek działa na tkankę łączną przy pomocy podciśnienia ciągłego lub rytmicznego. Urządzenie posiada kilka nakładek w zależności, na jakim obszarze ciała lub twarzy pracujemy.

Endermologia – wskazania i przebieg zabiegu

Zabiegi przeznaczone są dla pań i panów. Przed rozpoczęciem serii następuje ocena stanu skóry, kształtu sylwetki oraz stylu życia i motywacji pacjenta. Dobierany jest również odpowiedni program. Zabiegi wykonuje się na specjalnie przeznaczonych kostiumach osobistych, które pacjent może wziąć do domu.

Pierwszym programem z serii powinien być drenaż limfatyczny, który pomoże w oczyszczeniu organizmu, przyspieszy metabolizm oraz przygotuje ciało do dalszych zabiegów. Zabieg trwa około 35-45 minut i jest powtarzany ok. 1-2 razy w tygodniu. U pacjentów z wrażliwą skórą mogą pojawić się siniaki oraz krwiaki będące wynikiem działania podciśnienia. Osoby przyjmujące terapie hormonalne mogą potrzebować większej ilości zabiegów ze względu na zaburzoną funkcję spalania tłuszczu.

Działania wspomagające zabiegi to codzienne picie co najmniej 1,5 l płynów, spożywanie pokarmów najlepiej o niskim indeksie glikemicznym, ograniczenie spożycia soli oraz ćwiczenia fizyczne. Seria zabiegów w zależności od potrzeb i zadowalających efektów waha się od 5 do 15 zabiegów.

Zalety endermologii

R
poprawa jędrności skóry
R
wygładzenie cellulitu
R
modelowanie sylwetki
R
rozluźnienie mięśni po wysiłku fizycznym
R
tonizacja tkanki skóry
R
stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
R
stymulacja układu limfatycznego

Przeciwwskazania

  • nowotwory
  • ciąża
  • choroby zakaźne skóry
  • zapalenie żył
  • zakrzepica
  • leczenie antykoagulantami
  • leczenie kortykosteroidami
  • ostre choroby nerek i wątroby
  • gorączka
  • wypełniacze
Endermologia

Kontakt

+48 12 422 57 57

gabinet@revision.com.pl

ul. Szlak 50/106, Kraków