Pielęgnacja ciała pod kontrolą.

Pielęgnacja ciała pod kontrolą. 

Początek kwietnia to czas, w którym zaczynamy coraz częściej myśleć o wakacyjnych wyjazdach i odreagowaniu od codzienności. Dodatkowo mija rok od pojawienia się w naszej rzeczywistości pandemii. Świat wywrócił się do góry nogami i chyba każdy z nas pragnie odrobiny „normalności”. 

 

Dlatego zarażamy Cię naszym optymizmem i śmiało patrzymy w przyszłość z dużą dawką pozytywnej energii, którą podkręcamy naszym firmowym hasłem:

 

…dla ciała …dla zmysłów …dla siebie

 

A jeśli mowa o zrobieniu czegoś dla ciała to przygotowałyśmy dla Ciebie spory wybór zabiegów w naszym gabinecie. Chcemy abyś poczuła się pewnie i komfortowo we własnym ciele. Bez obaw stanęła przed lustrem i z zadowoleniem wskoczyła w ulubione bikini. Dlatego cel na wiosnę jest jasny! Stawiamy na zabiegi modelujące sylwetkę. Wszystko po to aby Twoje ciało było jędrne bez względu na to w jakim jesteś wieku…

 

 …a wraz z wiekiem zauważamy, że ciało traci jędrność. Skóra w okolicy ramion, kolan czy też ud staje się nadmiernie rozciągnięta. Cellulit, który jeszcze 2 lata temu można było szybko „wyćwiczyć” dzisiaj sprawia nieco więcej problemów.

 

Dlatego dobrze rozplanowane zabiegi modelujące sylwetkę w połączeniu z treningami i odpowiednią dietą są gwarancją szybkiego sukcesu. W zależności od rodzaju Twojego „problemu” w Revision Cosmetology możemy zaproponować Ci zabieg karboksyterapii, Endermologii, Ultracontour, Body Concept Bioline Jatò czy  lipolizę iniekcyjną. Stosujemy też autorskie terapie łączone, dzięki którym plan zabiegowy jest w pełni dopasowany do Twoich potrzeb. 

Dzisiaj przedstawiamy Ci zabieg Endermologii i kosmetyki Body Concept Bioline Jatò.

 

Endermologia jest zabiegiem pobudzającym krążenie krwi i stymulującym układ limfatyczny. Na skutek tych działań wzrasta metabolizm tkankowy i dochodzi do wygładzenia cellulitu. W efekcie zauważamy wyraźną poprawę jędrności i zmniejszenie się widocznej tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonywany jest w seriach indywidualnie dobieranych w trakcie pierwszej wizyty lub bezpłatnej konsultacji. 

 

Body Concept Bioline Jatò jest włoską marką kosmetyków. Zabiegi na bazie tych preparatów pobudzają produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki temu dochodzi do poprawienia struktury skóry. W rezultacie skóra jest napięta i nawilżona. 

 

Zastanawiasz się, który zabieg będzie najlepszy dla Ciebie? Umów się do naszych kosmetolożek, które przeprowadzą bezpłatną konsultację i przygotują plan zabiegowy.