Przebarwienia, które muszą zniknąć!

20191025_153544_0000

Spoglądasz w lustro i ciągle je widzisz? Na czole, policzkach i brodzie…. są i nie chcą zniknąć!

Problem przebarwień dotyka coraz więcej naszych klientek. Często spowodowany jest zmianami pigmentacyjnymi powstałymi na skutek promieniowania słonecznego, zmian hormonalnych czy też przyjmowanych leków. Jak sobie z nimi poradzić? Czy wystarczy zwykły peeling?

Niestety walka z przebarwieniami nie należy do najłatwiejszych… Delikatne zabiegi złuszczające w tym przypadku okazują się nieskuteczne. Dlatego trzeba sięgnąć po mocniejsze preparaty!
W naszym gabinecie pracujemy tylko na najlepszych produktach 🙂 do walki z przebarwieniami stajemy wraz z nowością Mediderma by Sesderma – Melaspeel TRX!

Zawarty w nim kwas traneksamowy skutecznie usuwa istniejące przebarwienia, jak również zapobiega nawrotom melasmy.
Poza działaniem rozjaśniającym, wykazuje szczególne właściwości przeciwświądowe, łagodzące stany zapalne skóry, czy też alergiczne pokrzywki.
Przyspiesza odnawianie funkcji bariery naskórkowej, dlatego często wykorzystywany jest w zabiegach skierowanych do pacjentów z atopowym zapaleniem skóry.
Sprawdza się w przypadku problematycznych skór z trądzikiem różowatym – badania przeprowadzone w 2015 roku udowadniają, iż miejscowo stosowany kwas traneksamowy zmniejsza rumień u pacjentów z trądzikiem różowatym.
Wykazuje również właściwości nawilżające co sprawia, iż produkt ten staje się niezawodny w zabiegach poprawiających kondycję i koloryt skóry, nawet w przypadku cery naczyniowej.
Zabiegi TRX skutecznie redukują istniejące przebarwienia, jak również zapobiegają nawrotom po stosowaniu innych metod usuwania przebarwień tj. IPL, laser czy wcześniej wykonywane peelingi głęboko złuszczające.

Dzięki dopracowanej formule preparatów i naszym umiejętnościom 🙂 zabieg jest w pełni bezpieczny. W trakcie aplikacji preparatów pacjent nie odczuwa dyskomfortu związanego ze świądem, czy też pieczeniem.
Aby osiągnąć efekt rozjaśnienia istniejących przebarwień potrzebne jest około 4-6 zabiegów. Jednak dokładna liczba zabiegów uzależniona jest od poprawy skóry pacjenta. Zabiegi powinny być wykonywane co 21-28 dni.

Nasi kosmetolodzy czekają na Wasze pytania ! Jeśli zastanawiasz się czy ten zabieg sprosta Twoim oczekiwaniom skontaktuj się z nami 🙂 postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości!