W trosce o zdrowie kobiet! Your KAYA – ekologiczna higiena intymna

20191027_173949_0000

W Revision kochamy kobiety! Uważamy, że każda z nas zasługuje na zdrowe produkty do higieny intymnej zwłaszcza w „te dni”. Dlatego Revision znajdziecie na mapie miejsc kochających kobiety #mensTRUEacja.

O co chodzi?
 
Raz na zawsze kończymy z tematem tabu 🙄. Poza tym w naszych gabinetach nie ma tematów tabu! Przy pierwszej depilacji bikini często zaczynają się „schody”.
 
 
Z jednej strony od dawna marzysz o pozbyciu się włosów na bikini, a z drugiej myśl o depilacji intymnej spędza Ci sen z powiek. Kończymy z zawstydzeniem i krępującymi pytaniami – takie u nas nie istnieją!
 
Depilacja intymna – bikini to najczęściej wykonywany zabieg w naszym gabinecie 🙂 Możesz mieć pewność, że ostatnie o czym pomyślisz to zawstydzenie czy skrępowanie! W trakcie zabiegu masz na sobie jednorazową bieliznę, a nasz kobiecy personel potrafi rozładować nawet najbardziej napiętą sytuacje 😁 Jak widzisz tematy „intymne” to dla nas codzienność, dlatego w pełni świadomie przystąpiliśmy do akcji z produktami Your KAYA !

 

 

Mapa #mensTRUEacja to miejsca, w których menstruacja nie jest tematem tabu.

A my „wiemy co mamy między nogami” 🙂 Świadomie wybieramy podpaski i tampony!

W naszej Revisionowej łazience znajdziesz ekologiczne, zdrowe produkty do higieny intymnej Your KAYA. Zarówno tampony jak i podpaski KAYA wykonane są z miękkiej, organicznej bawełny posiadającej certyfikat GOTS ( Global OrganicTextile Standard). Nie zawierają sztucznych barwników, sprawia to że oddychają i zabezpieczają przed podrażnieniami. Nie szkodzą środowisku, ponieważ łatwo i szybko ulegają rozkładowi.

 
Potrzebujesz więcej argumentów aby wybrać te produkty?
 
Śmiało sięgnij po nie w naszej łazience i przekonaj się sama, że podpaski i tampony warto wybrać świadomie.

 

 

Na koniec odpowiadamy jak wygląda sprawa menstruacji w przypadku wybranych zabiegów:)

Depilacja laserowa w trakcie menstruacji  – możesz wykonać zabiegi, jednak depilację głębokiego bikini lepiej wykonać po zakończeniu menstruacji.

Ultracontour w trakcie menstruacji – zabiegi na brzuch lepiej wykonać po zakończeniu menstruacji.

Mezoterapia igłowa w trakcie menstruacji – możesz wykonać.

Zabiegi z wykorzystaniem peelingów chemicznych w trakcie menstruacji – możesz wykonać.

Endermologia w trakcie menstruacji – możesz wykonać.

Karboksyterapia w trakcie menstruacji – możesz wykonać.

 
Ps.
 
Każdy mężczyzna jest u nas mile widziany! 😉