Zatrzymać czas – zabiegi anti aging

anti

Stoisz przed lustrem i przytłaczają Cię pojawiające się zmarszczki… wtedy zastanawiasz się czy jakoś da się zatrzymać czas?

Aż takiej mocy nie mamy ale wiemy jak zadbać o Twoją skórę aby była zdrowa i promienna 🙂 i … zachowała młody wygląd mimo upływających lat.

W ostatnim czasie zauważamy, że pogoń za zgrabną sylwetką i młodym wyglądem coraz bardziej wymyka się spod kontroli. Zabiegi medycyny estetycznej są na wyciągnięcie dłoni a ich ceny są coraz bardziej przystępne. Często jesteśmy w stanie znaleźć już za kilka przysłowiowych stówek zabieg z botoksem. Efekt jest natychmiastowy! Wygładzenie zmarszczek, powiększone usta czy wypełnione policzki. Jednak problemy zaczynają się wtedy gdy pojawiają się komplikacje po zabiegu, czy też nie możemy powstrzymać się przed wykonaniem kolejnych tego typu zabiegów. Zatem apelujemy- wybieraj mądrze! Jeśli decydujesz się na zabieg przy użyciu wypełniacza sprawdź kwalifikacje osoby wykonującej zabieg.

U nas możesz czuć się bezpiecznie. Stale szkolimy się i pracujemy tylko na sprawdzonych, certyfikowanych preparatach. Mimo, że nie zaproponujemy Ci botoksu to nasze metody również są naprawdę skuteczne 🙂

W ubiegłym roku sięgnęłyśmy po inżynierię tkankową. To był strzał w 10 🤩 bo preparaty estGen na dobre wypisały się w listę ulubionych zabiegów anty – aging naszych klientek. Ta kompleksowa odbudowa i regeneracja tkanek zachodzi na skutek stymulacji DNA. W rezultacie osiągamy podniesienie owalu twarzy, lifting i zagęszczenie skóry.

Kolejnym typem zabiegów jest sprawdzona przez nas od lat, skuteczna i bezpieczna – mezoterapia igłowa i mikroigłowa. Zawsze wykonywana przy użyciu certyfikowanych preparatów. Najczęściej sięgamy po nieusieciowany kwas hialuronowy, który doskonale nawilża, stymuluje regenerację i poprawę kondycji skóry. Zabiegi wykonujemy również używając koktajli witaminowych, przeciwutleniaczy czy też kwasów. Ponadto kontrolowane nakłuwanie skóry, które następuje w trakcie zabiegu powoduje uwalnianie czynników wzrostu, które inicjują i przyspieszają remodeling. Zabieg może być wykonany w obrębie twarzy, szyi i dekoltu.

Redukcję zmarszczek możemy także osiągnąć wykonując zabieg oczyszczania wodorowego. Działamy wtedy ultradźwiękami oraz falą bipolarną. Dochodzi wówczas do pobudzenia fibroblastów- zachodzi biosynteza kolagenu i elastyny. Włókna kolagenowe ulegają obkurczeniu co wpływa na poprawę elastyczności i jędrności skóry.

W naszym zestawieniu nie może zabraknąć peelingów chemicznych. Najczęściej sięgamy po nie jako po pierwszy typ zabiegów przeciwzmarszczkowych. W Revision Cosmetologie stosujemy preparaty Mediderma. Wiemy, że te liposomowe peelingi pozwalają składnikom aktywnym poszczególnych kwasów docierać do głębszych warstw skóry. Przez co osiągamy zamierzony, długotrwały efekt. Popularne kwasy mają szerokie spektrum działania, począwszy od rozjaśnienia przebarwień, czy regulacji wydzielania łoju po spłycenie zmarszczek. Wszystko zależy od rodzaju peelingu, a mamy z czego wybierać 😁 DNA Recovery PEEL, kwas ferulowy, Kwas migdałowy, czy Melaspeel R to tylko niektóre z naszej oferty.

Jeśli nie wiesz jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy umów się i skorzystaj z konsultacji. Razem przeanalizujemy Twoją dotychczasową pielęgnację skóry. Sprawimy jej aktualny stan i ustalimy plan działania 🙂