Zdobądź nowe umiejętności w Revision

20191027_151756_0000

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności? Jednak zastanawiasz się gdzie najlepiej odbyć szkolenie, które spełni Twoje oczekiwania? Tylko w Revision 🙂

Dlaczego my?

Salon Revision od ponad 14 lat z sukcesem prosperuje na krakowskim rynku kosmetycznym. Stałe podnosimy swoje umiejętności i poszerzamy zakres usług aby sprostać wyzwaniom stawianym przez Klientów. Bogata baza sprzętów oraz wykwalifikowany, doświadczony personel sprawia, że poszerzyliśmy naszą ofertę o szkolenia kosmetyczne.

Z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą w autorskich szkoleniach gwarantujących Twój sukces w pracy.

Nasi szkoleniowcy to przede wszystkim doświadczeni kosmetolodzy, którzy na co dzień pracują w salonie Revision. Dlatego zarówno przed, w trakcie jak i po zakończeniu szkolenia możesz liczyć na naszą pomoc. Zawsze chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem i umiejętnościami.

Jak wygląda szkolenie ?

 

Szkolenia podzielone są na dwie części – teoretyczną i praktyczną.

W trakcie części teoretycznej przekazujemy Ci najważniejsze informacje związane z zabiegiem, urządzeniem, technikami wykonywania zabiegów, wskazaniami czy też przeciwwskazaniami do danego zabiegu. Poznajesz zasady BHP oraz wskazówki dotyczące przygotowania stanowiska pracy.  Staramy się przekazać jak najwięcej wiedzy, którą wykorzystasz w codziennej pracy.

Część praktyczna to zabieg, który wykonasz na modelkach. Poznajesz technikę wykonywania zabiegu na poszczególnych partiach ciała. Przygotujesz swoje stanowisko pracy. Wraz ze szkoleniowcem przeprowadzisz wywiad z klientem, dzięki któremu wyeliminujesz wszelkie przeciwwskazania do zabiegu oraz ustalisz obszar zabiegowy. Poznasz wszystkie procedury, które pozwolą Ci na samodzielną skuteczną pracę. Po wykonanej części praktycznej przekażesz klientowi wskazówki dotyczące pielęgnacji pozabiegowej oraz dalszego planu zabiegów.

 

Co zapewniamy?

  • Materiały szkoleniowe
  • Modelkę, na której wykonasz zabieg
  • Pyszną kawę i ciasteczka w przerwie 😉
  • Certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności

 

Jakie szkolenia oferujemy ?

  • Laseroterapia – depilacja laserowa – ćwiczysz na najlepszym laserze Light Sheer
  • Modelowanie sylwetki ultradźwiękami – ćwiczysz na urządzeniu medycznym Ultracontour
  • Mezoterapia mikroigłowa – ćwiczysz na urządzeniu typu „pen” z możliwością regulowania głębokości nakłuć
  • Mezoterapia igłowa – ćwiczysz mezoterapie manualną twarzy, szyi i dekoltu oraz skóry głowy
  • Masaż podciśnieniowy – ćwiczysz na urządzeniu Cellu M6 Keymodule
  • Karboksyterapia – ćwiczysz na urządzeniu z możliwością ustawienia wszystkich parametrów.

Stawiamy na Twój komfort oraz przekazanie jak największej dawki wiedzy w połączeniu z praktyką  dlatego najczęściej szkolenia przeprowadzamy indywidualnie lub w małych 2 – osobowych grupach.