Zespół

joanna_tekiela_pułka

Joanna Tekiela-Pułka

Menadżer/Kosmetolog

Joanna jest absolwentką studiów magisterskich oraz licencjackich Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla w Krakowie na kierunku Kosmetologia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i rozwija się zawodowo aby sprostać oczekiwaniom klienta. Jednocześnie „zaraża” swoją pasją i wiedzą pełniąc rolę wykładowcy w szkole zawodowej oraz szkoleniowca z zakresu mezoterapii igłowej i mikroigłowej, laseroterapii czy obsługi aparatury kosmetologicznej.
Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu gabinetem i z sukcesem łączy funkcję menadżera ze stanowiskiem kosmetologa.
Energia, kreatywność i pozytywne podejście do świata – oto cała Asia.
Swój czas wolny poświęca na dobrą lekturę i prowadzenie bloga Beauty Detective.

anna_prawda

Anna Prawda

Kosmetolog

Anna jest absolwentką studiów magisterskich Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów licencjackich w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia.
Od kilku lat z sukcesami podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach z dziedziny kosmetologii, trychologii czy medycyny zapobiegawczej.
W swojej pracy zawodowej promuje holistyczną analizę problemów skórnych oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Stawia na dobrze rozplanowane zabiegi,
a dzięki wiedzy i doświadczeniu z łatwością osiąga zamierzone efekty.
Wolne chwile poświęca na realizowanie swojej pasji jaką jest fotografia.

amanda_czarnecka

Amanda Czarnecka

Kosmetolog

Amanda to magister kosmetologii. Pierwsze kroki w kosmetyce stawiała w Lublinie, gdzie ukończyła licencjat na Uniwersytecie Medycznym na kierunku Kosmetologia. Następnie kontynuowała edukację na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie zdobywając tytuł magistra kosmetologii. W codziennej pracy stawia na holistyczne podejście do pielęgnacji skóry. Uważa, że zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna korzystnie wpływają na stan skóry, ciała i ducha. Na co dzień wraz ze swoimi pacjentami wdraża innowacyjne połączenia zabiegowe osiągając skuteczność terapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.
W wolnych chwilach pasjonuje się sportem, dietetyką i jest zagorzałą zwolenniczką naturalnych kosmetyków.