Zespół

Anna Prawda

Manager | Kosmetolog

Anna jest absolwentką studiów magisterskich Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów licencjackich
w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia.
Od kilku lat z sukcesami podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach z dziedziny kosmetologii, trychologii czy medycyny zapobiegawczej.
W swojej pracy zawodowej promuje holistyczną analizę problemów skórnych oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Stawia na dobrze rozplanowane zabiegi, a dzięki wiedzy i doświadczeniu z łatwością osiąga zamierzone efekty.
Wolne chwile poświęca na realizowanie swojej pasji jaką jest fotografia.

Natalia Labocha

Kosmetolog

Natalia jest absolwentką Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego o kierunku Kosmetologia ze specjalizacją medyczną. Nastawiona na samodoskonalenie w celu osiągnięcia profesjonalizmu ciągle poszerza i aktualizuje swoją wiedzę poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach potwierdzonych certyfikatami. Umiejętność słuchania, empatii i działanie holistyczne pozwala jej szybko dostrzec potrzeby pacjenta. Jej pozytywne nastawienie i uprzejmość zapewniają komfort każdej wizyty. Sprawą priorytetową jest dla niej zadowolony pacjent. Natalia w naszym gabinecie specjalizuje się w zabiegach iniekcyjnych, peelingach chemicznych i terapiach łączonych.

Patrycja Lizoń

Kosmetolog

Patrycja jest absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. W pracy najbardziej ceni sobie kontakt z klientem, podchodząc do niego tak jak sama chciałaby być traktowana. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, patrząc na jego potrzeby. Stawia na ciągły rozwój i doskonalenie zdobytych już umiejętności uczestnicząc w szkoleniach branżowych i kontynuując naukę na studiach magisterskich. 
Specjalizuje się w zabiegach laserowych.