Strefa kobiet w ciąży

Skóra kobiet ciężarnych wymaga szczególnej pielęgnacji ze względu na zachodzące zmiany w organizmie. Wahania hormonalne wpływają na uwrażliwienie skóry dlatego też dotychczas wykonywane zabiegi oraz stosowane substancje aktywne mogą wywoływać działanianiepożądane.  Dlatego też warto zadbać w tym szczególnie wyjątkowym okresie o prawidłowo dobranąkurację kosmetologiczną oraz o kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Można spotkać się z opiniami, że kobiety w tym okresie nie mogą korzystać z usług gabinetów kosmetologicznych z obawy, że mogą zaszkodzić dziecku. Nic bardziej mylnego! Wraz z rozwojem dziedziny kosmetologii oraz wykwalifikowanej kadry kosmetologów – świadomie i bezpiecznie dobieramy odpowiednią terapię zabiegową a także opiekę między zaplanowanymi wizytami.

Każda przyszła mama powinna przed zapisaniem się na wizytę poinformować kosmetologa o ciąży. Zabiegom nie powinny poddawać się kobiety w pierwszym trymestrze ciąży oraz miesiąc przed wyznaczonym terminem porodu. Po konsultacji z naszym specjalistą zalecamy skonsultowanie wykonania wybranego zabiegu z lekarzem prowadzącym ciążę.

Proponowane zabiegi na twarz

NanoFrax® mezoterapia frakcyjna

Mikrodermabrazja diamentowa

Proponowane zabiegi na ciało

Endermologia